KONST / Litografier / Färglitografi 13491047
nr 1349 1047
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/24, PT. Motivet: 37x48cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:03:59
1.000 kr
1.400 kr
1.100 kr